Viliam Kocian je account managerem slovenského Veracompu

Dosavadní jednatel společnosti TooNet se rozhodl rozšířit řady slovenské pobočky společnosti Veracomp. Z pozice account managera bude mít na starost klíčové zákazníky a obchodní případy.

Viliam Kocian je account managerem slovenského VeracompuSpolečnost Veracomp Slovakia ve svých řadách přivítala novou posilu v podobě Viliama Kociana. Ten se bude z pozice account managera starat o klíčové zákazníky a rozvíjet obchodní případy. Ve Veracompu zužitkuje zkušenosti nasbírané během 17 let působení na trhu IT.

Kocian začínal jako administrátor u největšího slovenského telekomunikačního operátora a později tam působil jako vedoucí oddělení bezpečnosti. Od roku 2009 pak byl jedním z jednatelů konzultační a implementační společnosti TooNet zaměřené na bezpečnost.

Rozhodol som sa pre zmenu. S Veracompom sme spolupracovali takmer od jeho založenia. Vždy som sa rád stretával už s terajšími mojimi kolegami. Som rád, že môžem byť súčasťou budovania silného mena pre Veracomp na Slovensku,“ uvedl Viliam Kocian ke svému nástupu.

Zdroj: Veracomp Slovakia

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře