Viktor Pieš je ředitelem slovenské pobočky Cígler Software

Na nejvyšší pozici ve slovenském Cígler Software došlo po sedmnácti letech na střídání. Dosavadní ředitel a spoluzakladatel Dušan Peško přenechává svou funkci Viktoru Piešovi, který ve firmě dosud působil jako obchodní ředitel.

Viktor Pieš je ředitelem slovenské pobočky Cígler SoftwareSlovenská pobočka společnosti Cígler Software má nového šéfa. Stal se jím Viktor Pieš (27), který dosud zastával pozici obchodního ředitele. V nejvyšší funkci střídá spoluzakladatele společnosti Dušana Peška, který slovenskou pobočku vedl posledních 17 let.

Pieš pracuje v Cígler Software od jara 2015. Zkušenosti v oblasti obchodu a managementu získal během svého předchozího působení v reklamním byznysu. Je absolventem oboru všeobecného managementu na Ekonomické univerzitě v Bratislave.

Ve své nové funkci chce navázat na úspěchy společnosti z posledních let a pokrčovat ve využívání jejího potenciálu. Piešovým cílem je zabezpečení růstu a pozice firmy na trhu softwarových řešení. Dušan Peško zůstává ve struktuře společnosti a povede marketing a komunikaci.

Zdroj: Cígler Software

Úvodní foto: Cígler Software

Komentáře