Veritas chce držet krok s dobou, představuje nový program Veritas Partner Force

Výrobce oznámil změny ve svých programech pro partnery a distributory, aby lépe odpovídaly požadavkům a potřebám dnešního trhu. Partneři se mohou těšit na jednodušší systém odměn, nové příležitosti a důkladnější školení.

Veritas chce držet krok s dobou, představuje nový program Veritas Partner ForceSpolečnost Veritas představila nový partnerský program Veritas Partner Force s cílem udržet krok s postupujícím vývojem partnerského kanálu. Program má poskytnou lepší technické prostředky, prohloubit dovednosti a posílit příležitosti.

Globální síť Veritas v současností čítá zhruba 10 tisíc partnerů, kteří se mohou podle společnosti těšit na transparentnější systém výhod a odměn, důkladnější školení a pobídky, které mají přilákat nové resellery, systémové integrátory a distributory.

Program podle Veritas přinese také nové příležitosti pro existující partnery a nabídne jim odměny za získání technických certifikací a investice do vzájemné spolupráce. Nejlepší partneři získají speciální rabaty za překročení kvartálních kvót.

Společnost navíc zároveň posiluje svůj program Global Distribution Program, ve kterém sdružuje globální distributory, jejichž prostřednictvím poskytuje školení, technickou podporu a další služby svým koncovým partnerům.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © kasto - Fotolia.com

Komentáře