Veracomp změní majitele, koupí jej globální hráč Exclusive Networks

Uzavření tohoto obchodu podle Veracompu vytváří obchodní příležitosti jak pro stávající, tak pro potenciální vendory i obchodní partnery společnosti. Propojení umožní Exclusive Networks vytvořit nový region v oblasti EMEA.

Veracomp změní majitele, koupí jej globální hráč Exclusive Networks



Společnost Veracomp oznámila, že podepsala dohodu o prodeji celé své VAD distributorské sítě společnosti Exclusive Networks. Ta je globálním distributorem s 50 pobočkami po celém světě a své služby poskytuje partnerům ve více než 100 zemích.

Příběh Exclusive Networks má počátek v Evropě a s globálním zastoupením v regionech EMEA, APAC i Severní Americe je na čase se posunout dále – do střední a východní Evropy, což bylo vždy součástí našich plánů pro růst společnosti,“ uvedl Oliver Breittmayer, CEO společnosti Exclusive Networks.

Získání zavedené distribuční sítě je nejlepším způsobem, jak progresivně zrychlit náš vstup na trh v rámci tohoto nového regionu a pod investicí do dalšího rozvoje, stojícího na silných základech společnosti Veracomp, spatřujeme významné příležitosti i pro naše strategické vendory a GSI partnery,“ dodal.

Pro partnery společnosti Veracomp je skutečnost, že se organizace stane součástí Exclusive Networks, zárukou zachování současných podmínek spolupráce a zároveň příslibem přístupu k technologickým a marketingovým možnostem a zdrojům plynoucích z globálních obchodních operací.

Je to pozitivní krok vpřed pro Veracomp i pro všechny, kdo jsou se společností propojeni,“ řrekl Adam Rudowski, CEO ve společnosti Veracomp. „Spojení s Exclusive Networks ukazuje, že náš přístup funguje a umožňuje nám přispět našimi odbornými znalostmi k naplnění skutečně globální mise.“

Transakce podléhá několika podmínkám, včetně schválení regulačními orgány, a její uzavření se podle Veracompu předpokládá v průběhu čtvrtého kvartálu roku 2020.

Zdroj: Veracomp








Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře