Veracomp založil dceřinou společnost na Slovensku

Pod názvem Veracomp Slovakia bude na Slovensku působit dceřinka rychle rostoucího value added distributora. Vzniká také nový bonusový program.

Veracomp založil dceřinou společnost na SlovenskuVeracomp, distributor s přidanou hodnotou, oznámil, že založením dceřiné společnosti reaguje na rychle rostoucí slovenský IT trh a především na vlastní růst, který v meziročním srovnání dosáhl na dosud rekordní hodnotu ve výši 113 %.

Tento krok je logickým vyústěním naší spolupráce s partnery na Slovensku, kterou chceme stále více prohlubovat. Je jasné, že stabilní lokální podpora a vyšší míra vzájemné komunikace nám umožní reagovat na potřeby partnerů mnohem flexibilněji než doposud.

Nyní jsme proto přistoupili k založení samostatné společnosti Veracomp Slovakia,“ uvedl v oznámení Petr Janda, CEO společnosti Veracomp.

Veracom Slovakia byla zapsána do slovenské obchodního rejstříku ke dni 2. 4. 2016 a jejím jednatelem je Petr Janda.

Distributor nyní na Slovensku posiluje svůj tým. Nedávno přijal marketingovou specialistku Naďu Gubišovou a v nejbližší době má posílit také slovenský obchodní tým.

Nový bonusový program

Veracomp také spustil vlastní bonusový program. Registrovaní reselleři se do něj přihlásí údaji z partnerského webu a následně mohou za své nákupy sbírat body na odměny ze segmentu elektroniky, módy, sportu, zábavy a dalších.

Společnost dále chystá otevření kompletně přepracovaného partnerského portálu a další novinky.

Úvodní foto: Veracomp

Komentáře