Veracomp, VUMS DataCom a SecTec jsou distributory značky Kemp v ČR a SR

Společnost Kemp nabízí mimo jiné řešení pro load balancing, monitorování výkonu sítě a také nástroje pro detekci a reakci na síťové hrozby.

Veracomp, VUMS DataCom a SecTec jsou distributory značky Kemp v ČR a SRSpolečnost Kemp oznámila oficiální distributory svých produktů v Česku a na Slovensku. Kompletní portfolio značky nyní zákazníci v ČR naleznou u společností Veracomp a VUMS DataCom, v případě slovenského trhu u Veracomp Slovakia a společnosti SecTec.

Posílením svého produktového portfolia o specialistu na optimalizaci tzv. aplikační zkušenosti AX získávají distributoři technologické řešení pro nepřetržitou dostupnost aplikací včetně load balanceru Kemp LoadMaster.

Podpora lokálního distributora na obou trzích je výhrou především pro partnery a zákazníky, kteří tak budou mít snadnější cestu k zajištění dostupnosti a funkčnosti jejich klíčových systémů,“ uvedl Jiří Mazal, sales director pro CZ a SK region ve Flowmon Networks / Kemp.

Pevně věříme, že po dlouholeté spolupráci s Flowmonem budeme pokračovat v nastoleném směru také se společností Kemp,“ okomentoval novou spolupráci Michal Pieczka ze společnosti VUMS DataCom.

Nově budeme našim partnerům poskytovat i celosvětově úspěšné a široce využívané řešení, které poskytuje ideální nástroje, zvyšující komfort koncových uživatelů při využívání oblíbených aplikací,“ řekl Petr Janda, CEO ve společnosti Veracomp.

Rozšířením našeho portfolia o kompletní portfolio značky Kemp dáváme tuto možnost také zákazníkům na Slovensku, kterým tak jsme schopni nabídnout koncepční řešení pro kontrolu a optimalizaci AX,“ doplnil Marek Král, CEO ve společnosti SecTec.

Zdroj: Kemp

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře