Veracomp uzavřel kontrakt na videokonferenční řešení Acano

Společnosti Veracomp zařadila do portfolia videokonferenční řešení Acano. Výhradní kontrakt pokrývá ČR, Slovensko a dalších 12 zemí.

Veracomp uzavřel kontrakt na videokonferenční řešení AcanoVeracomp je od ledna výhradním distributorem společnosti Acano v řadě evropských zemí (Polsko, Česká republika, Slovensko, Bulharsko, Chorvatsko, Černá Hora, Estonsko, Kosovo, Litva, Lotyšsko, Rumunsko, Srbsko, Slovinsko a Maďarsko).

Dostupnost řešení pro Českou republiku zatím není známá. V případě změn vás budeme informovat.

Acano na svém webu uvádí, že „sjednocuje dříve nekompatibilní audio, video a webové technologie do coSpaces – virtuálních zasedacích místností.“

Společnost dokáže integrovat potřebnou infrastrukturu a dovoluje dále škálovat. Má přitom skrze tržní standardy zajišťovat kompatibilitu a uživatelé se tak mohou účastnit videokonferencí se zařízeními od různých výrobců.

Veracomp uvádí, že Acano umožňuje hovory „z jakéhokoliv místa a zařízení“. Užitečné může být především pro organizace s distribuovanou infrastrukturou, veřejnou správu a zdravotnictví.

Podpis smlouvy na distribuci Acano je perfektním doplňkem aktuální nabídky videokonferenčních řešení,“ uvedl Bartek Madej, Telco Group manažer Veracompu.

Společnost Acamo založili v roce 2012 lidé, kteří přišli z firem Cisco, Tandberg, Codian, Avaya a Dell. Více informací o řešení naleznete na webu společnosti Acano.

O dostupnosti řešení v ČR a SR vás budeme informovat.

Zdroj: Veracomp.pl

Úvodní foto: Acano, Veracomp

Komentáře