Veracomp uzavřel exkluzivní smlouvu na produkty Stormshield

Distributor s přidanou hodnotou na poli síťové bezpečnosti, společnost Veracomp, oznámila podpis exkluzivní distribuční smlouvy na bezpečnostní technologie Stormshield pro ČR i SR.

Veracomp uzavřel exkluzivní smlouvu na produkty StormshieldSpolečnosti Stormshield a Veracomp se dohodly na exkluzivním zastoupení pro český a slovenský trh.

Stormshield je nová značka, která vznikla spojením společností NETASQ a Arkoon. Jejich spojení zajistilo existenci nového silného evropského výrobce působícího v oblasti bezpečnosti IT, uvedl nový výhradní distributor Veracomp v oznámení.

Stormshield přichází s novou generací ochrany sítě nazývanou Stormshield Network Security. Tuto novou řadu produktů doplňují řady Stormshield Endpoint Security (ochrana pracovních stanic) a Stormshield Data Security (datová ochrana), čímž mají poskytnout komplexní zabezpečení organizací před aktuálními kybernetickými hrozbami.

Systematičnost a odborné znalosti Veracompu byly velmi přesvědčivé od samého začátku. Pro distribuci našich řešení evropské kybernetické bezpečnosti bychom těžko našli lépe připravený tým,uvedl v oznámení Ákos Bódis, ředitel distribučního centra Stormshield ve střední a jižní Evropě.

Proč Veracomp projevil o Stormshield zájem? „Zaujalo nás především řešení tzv. EndPoint Security, které jsme zatím ve svém portfoliu neměli pokryté tak, jak bychom se představovali. Za obrovskou výhodu považujeme přítomnost centrálního skladu v našem regionu, což partnerům umožní okamžitý nákup a rychlou výměnu zařízení,“ vysvětluje Petr Janda, jednatel Veracompu.

Petr Janda k získání nového kontraktu dodal: „Spojením se Stormshield pokračujeme v doplňování portfolia produktů tak, abychom byli schopni nabídnout zákazníkům prostřednictvím našich partnerů komplexní portfolio.“

Společnost Stormshield byla založena v roce 1998 a sídlí ve Francii. Je dceřinou společností konsorcia Airbus Group a operuje v 40 státech regionu. Soustřeďuje se výhradně na vývoj bezpečných IT řešení, která vlastní osvědčení na vojenské úrovni a certifikáty od úřadů Evropské unie, NATO a EAL4+.

Zdroj: Veracomp
Úvodní foto: Stormshield, Veracomp

Komentáře