Veracomp si k výročí desetiletí na trhu nadělil výrazné rozšíření portfolia

Veracomp rozšířil své portfolio o kyberbezpečnostní řešení společností Nozomi Networks, Tenable, Proofpoint, Wombat Security, Vertiv, a ClearOne. Zároveň oznámil spolupráci se společností Elastic v oblasti Open Source.

Veracomp si k výročí desetiletí na trhu nadělil výrazné rozšíření portfoliaIT distributor Veracomp slaví deset let působení na českém trhu a při této příležitosti oznámil, že významně rozšiřuje portfolio produktů s cílem umožnit partnerům zacílit na širší okruh koncových zákazníků.

Veracomp do své nabídky nově zahrnul širokou škálu kyberbezpečnostních řešení společností Nozomi Networks, Tenable, Proofpoint, Wombat Security, Vertiv, a ClearOne.

Nozomi se zabývá kybernetickou bezpečností v oblasti průmyslových sítí. Veracomp do své nabídky zahrnul kompletní portfolio výrobce, tedy hardwarová i virtuální řešení.

Tenable je dodavatelem řešení pro odhalování kybernetických zranitelností, přičemž mezi jeho zákazníky patří více než polovina podniků ze seznamu Fortune 500 a nejrůznější velké vládní instituce.

Proofpoint je poskytovatelem bezpečnostních řešení nové generace, která chrání organizace před pokročilými hrozbami a útoky, které cílí na e-maily, mobilní aplikace a sociální média.

Wombat Security, divize firmy Proofpoint, se zabývá změnou chování uživatelů a poskytuje komplexní platformu pro zvyšování povědomí o informační bezpečnosti. Řešení jsou vhodná jako podpůrný nástroj pro posílení obrany proti kybernetickým hrozbám.

Vertiv, dříve známá jako Emerson Network Power, se zabývá zajišťováním chodu kritické infrastruktury pro klíčové systémy a aplikace v datových centrech, telekomunikačních sítích a v komerčních a průmyslových zařízeních.

Řešení společnosti ClearOne jsou zaměřena na komunikaci a spolupráci pro organizace po celém světě. ClearOne navrhuje, vyvíjí a prodává video konferenční, síťová, signage a cloudová řešení.

Distributor Veracomp nově spolupracuje i se společností Elastic za účelem posílení kompetencí v oblasti Open Source. Produkty Elasticu zobrazují strukturovaná a nestrukturovaná data v reálném čase, nezávisle na jejich zdroji a objemu.

Zdroj: Veracomp
Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře