Veracomp se stal výhradním distributorem MobileIron

Společnost Veracomp, distributor s přidanou hodnotou na poli síťové bezpečnosti a telekomunikací, oznámil uzavření exkluzivní distribuční smlouvy se společností MobileIron, dodavatelem enterprise mobility managementu.

Veracomp se stal výhradním distributorem MobileIronVAD Veracomp oznámil získání exkluzivity na distribuci MobileIron v ČR i na Slovensku. Platforma MobileIron se zaměřuje na snadnou správu mobilních zařízení, a rozšiřuje tak nabídku a služby v oblasti EMM (Enterprise Mobile Management).

„S MobileIron tak mohou zákazníci Veracompu přijmout mobilitu jako základní pracovní platformu a poskytnout zaměstnancům bezpečný přístup k důležitým obchodním aplikacím a obsahu na libovolných mobilních zařízeních,“ uvádí distributor v oznámení.

Stejně jako celý mobilní trh, vyvíjejí se i potřeby našich zákazníků. Hledali jsme proto partnera, který je z obchodního pohledu v oblasti mobility úspěšný,“ dodal business development manager Ladislav Arvai z Veracompu k nové distribuci éto platformy.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: MobilIron, Veracomp

Komentáře