Veracomp se stal výhradním distributorem FireEye na českém a slovenském trhu

Veracomp uzavřel exkluzivní distribuční smlouvu s výrobcem, který o sobě v nedávné době dal vědět dvěma velkými akvizicemi. Hledá pro něj nové partnery a zákazníky.

Veracomp se stal výhradním distributorem FireEye na českém a slovenském trhuSpolečnost FireEye, o které jsme nedávno psali v souvislosti s jejím převzetím společností Invotas a iSight Partners, podepsala  exkluzivní distribuční smlouvu se společností Veracomp. Platí pro český i slovenský trh.

FireEye vyvíjí podniková bezpečnostní řešení a díky nedávným akvizicím rozšířila portfólio také o technologie pro pokročilou detekci hrozeb nebo platformu pro shromažďování dat z různých bezpečnostních produktů a automatizaci reakce na bezpečnostní incidenty.

Pro nás je velkou ctí, že takto velká a celosvětově úspěšná společnost si vybrala Veracomp pro vybudování partnerské sítě v Čechách a na Slovensku. Budeme hledat vhodné kanály pro tuto špičkovou technologii, potřebujeme partnery s agresivním přístupem, kteří hledají nové příležitosti,“ uvedl CEO Veracompu Petr Janda.

Obchodní tým Veracompu se díky nové dohodě s FireEye rozšířil o Michaela Beldu, který bude mít tuto značku na starosti a bude zodpovědný za její rozvoj na trhu.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: Veracomp, Fireeye

Komentáře