Veracomp je top distributor Fortinetu pro rok 2013

Fortinet, výrobce v segmentu síťových řešení, oznámil minulý týden vítěze výročních ocenění.

Veracomp je top distributor Fortinetu pro rok 2013Předávací ceremoniál se odehrál během globální partnerské konference, která se konala od 9. do 13. Ledna 2014 na výletní lodi plující Karibským mořem. Fortinet zde ocenil vynikající mezinárodní úspěchy svých distributorů a partnerů.

Za region EMEA se nejvyšší pocty dostalo společnosti Veracomp, která byla vyhlášena TOP distributorem pro rok 2013. Porazila tak konkurenty ze zemí jako jsou například Anglie, Německo nebo Francie.

Letošní globální konference se zúčastnilo na 1 300 distributorů a partnerů a stala se tak tou největší, kterou jsme dosud pořádali,“ uvedl v oznámení Patrice Perche, senior vice president Fortinetu pro mezinárodní obchod.

V roce 2013 jsme dosáhli důležitého milníku nahrazením Juniperu jako celosvětově třetího největšího prodejce bezpečnosti podle IDC, a za tento úspěch z velké části vděčíme aktivní práci našich partnerů.

Konference byla příležitostí jak jim poděkovat za jejich významné úspěchy, stejně jako podělit s nimi o naše nejnovější technologie, inovace a podnikatelské strategie, které se zaměřují na rostoucí a rychle se měnící požadavky našich koncových zákazníků,“ dodal Perche.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře