Veracomp je prvním distributorem systému LOGmanager

Nástroj LOGmanager pro sběr a analýzu provozních a bezpečnostních logů je od nového roku v IT distribuci. Jeho jediným distributorem s přidanou hodnotou je Veracomp.

Veracomp je prvním distributorem systému LOGmanagerSpolečnost CompuNet, která vyvinula nástroj LOGmanager pro centralizované ukládání a správu systémových a bezpečnostních logů a dva roky jej prodávala sama, mění kvůli rostoucímu zájmu obchodní model.

Rozhodla se oddělit vývoj do samostatné společnosti Sirwisa, která se bude soustředit jen na vývoj, a uzavřít první distribuční kontrakt.

Distributorem s přidanou hodnotou se stává od roku 2016 společnost Veracomp. Resellerům poskytuje kompletní předprodejní podporu, zapůjčení dema i prezentaci u zákazníka.

Sirwisa pak dodá partnerům hlubší technickou analýzu uživatelského prostředí a vazbu na další vývoj appliance LOGmanager.

Filip Weber, zakladatel a jednatel společnosti CompuNet, v rozhovoru pro ChannelWorld uvedl, že cílem není jen prodat appliance, ale pomoc klientovi s analýzou provozních a bezpečnostních logů, nastavením reportů a alertů a vůbec pomoci mu správně rozumět informacím v lozích.

To vytváří velký prostor pro práci partnerů, kteří mají s určitým zákazníkem zkušenosti a znají dopodrobna jeho síť a zabezpečení,“ dodal Weber.

Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: CompuNet, Veracomp

Komentáře