Veracomp je oficiálním distributorem řešení Trend Micro

Trend Micro si vybral Veracomp v rámci rozšiřování svého působení na českém a slovenském trhu. Motivací byla podle výrobce péče o partnery, kterou Veracomp poskytuje.

Veracomp je oficiálním distributorem řešení Trend MicroVeracomp, distributor s přidanou hodnotou na poli síťové bezpečnosti a telekomunikací, oznámil uzavření distribuční smlouvy se společností Trend Micro, poskytovatelem bezpečnostních softwarových řešení a globálním lídrem v oblasti zabezpečení cloudu.

Trend Micro v rámci regionálního rozvoje investuje v zemích střední a východní Evropy. Podle regionálního obchodního ředitele Michała Jarského vidí v tomto trhu velký potenciál související se změnami ve strategiích řízení IT, které se zaměřují na outsourcing, virtualizaci a cloudové služby.

Na českém a slovenském trhu rozšiřujeme své působení a jednou z hlavních priorit je podpora partnerské sítě, pro kterou jsme získali nového distributora, společnost Veracomp, jež v posledních letech zaznamenává dynamický růst a v oblasti péče o své partnery dělá z našeho pohledu maximum,” vysvětlit Jarski důvod, proč si jeho společnost vybrala práce Veracomp.

Pro Veracomp Group se nejedná o novou značku, řešení Trend Micro se v rámci portfolia Veracompu již několik let velice úspěšně prodávají např. na chorvatském trhu, a tak byl podpis distribučního kontraktu v České republice a na Slovensku logickým krokem,” dodal Petr Janda, CEO společnosti Veracomp.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: Veracomp, Trend Micro

Komentáře