Veracomp je novým distributorem produktů značky Storware

Veracomp zařazuje do svého portfolia nástroje pro zálohování a ochranu dat pro podniky značky Storware. Produkty Storware budou k v nabídce pro české i slovenské zákazníky.

Veracomp je novým distributorem produktů značky StorwareDistributor Veracomp oznámil spolupráci se společností Storware. Od 1. 7. 2019 je Veracomp distributorem pokročilých nástrojů značky Storware pro zálohování a ochranu dat pro podniky. Distribuční smlouva je platná pro ČR i SR.

Hledali jsme pro naše zákazníky a partnery efektivní, cenově dostupné a snadno integrovatelné zálohovací řešení nejen pro Red Hat a KVM. Storware se nám líbí a dává nám smysl,“ prohlásil Miloslav Hašek, produktový manažer ve Veracompu.

Jsem velmi rád, že můžeme zahájit spolupráci s tak výrazným a přátelským distributorem jakým je právě Veracomp, který má skvělé a fundované lidi na správných místech,“ uvedl ke spolupráci Marek Bradáč, worldwide sales director ve společnosti Storware.

Mezi vlajkové produkty Storwaru patří například podnikové zálohovací řešení pro virtuální prostředí vProtect, zálohovací řešení pro Microsoft Office 365 s názvem KODO pro cloud či služby ochrany dat pro koncová zařízení KODO pro endpoint.

Produkty značky Storware má u Veracompu na starosti již zmiňovaný produktový manažer Miloslav Hašek. Kontakt něj najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře