Veracomp je distributorem značky Infoblox

Distributor rozšiřuje svou nabídku o síťové technologie značky Infoblox. K této příležitosti zve zákazníky na "seznamovací" seminář.

Veracomp je distributorem značky InfobloxVAD distributor Veracomp oznámil, že podepsal distribuční smlouvu se společností Infoblox, poskytující například služby pro páteřní sítě, jako jsou DNS, přidělování IP adres (DHCP) nebo autentikace (RADIUS).

Technologie této značky mají organizacím pomoci provozovat služby potřebné k nepřetržitému provozování pokročilých sítí a aplikací, jako jsou VoIP, email, přístup k internetu a další.

Partnerství s Veracompem, jedním z předních distributorů v Čechách a na Slovensku, je důležité pro rozšíření partnerské sítě. Máme nyní jedinečnou možnost oslovit více potenciálních zákazníků a rozšířit svou působnost do mnoha obchodních společností,“ uvedl k uzavření dohody Mark Smith, víceprezident pro obchod v Infobloxu.

S produkty od Infobloxu nyní nabízíme svým partnerům kompletní portfolio řešení. Jsme rádi, že jsme ve společnosti předních distributorů, kteří přináší tato řešení svým zákazníkům po celém světě,” dodal Petr Janda, jednatel společnosti Veracomp.

Distributor v souvislosti s uvedením nové značky do portfolia zve své zákazníky na seminář, kde jim představí Infoblox a jeho produktové řady a nastíní možnosti spolupráce.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: Veracomp + Infoblox

Komentáře