Veracomp je distributorem síťových řešení značky Novicom

Řešení AddNet od Novicomu poskytuje nástroje pro správu, monitoring a zabezpečení sítí. Novinka v portfoliu Veracompu má přinést synergický potenciál ve spojení s řešeními od společnostní Invea-Tech a Fortinet.

Veracomp je distributorem síťových řešení značky NovicomSpolečnost Veracomp oznámila uzavření distribuční smlouvy se společností Novicom, tuzemským výrobcem nástrojů pro správu, monitoring a zabezpečení sítí. Klíčovým produktem Novicomu je AddNet, integrované DDI/NAC řešení, které podle Veracompu přináší nový rozměr v oblasti efektivní správy a bezpečnosti rozsáhlých sítí.

AddNet v sobě integruje L2 monitoring, správu IP adresního prostoru, základní síťové služby (DHCP/DNS), řízení přístupu síťových zařízení (NAC - 802.1x/MAC autentizace a autorizace) a spolupráci s aktivními prvky. Díky tomu má umožnit radikální zjednodušení procesů správy sítí při současném zvýšením jejich bezpečnosti a provozní spolehlivosti.

Spolupráce s Novicomem je podle Veracompu unikátní v tom, že doplňuje řešení postavené na dalších produktech od společností Invea-Tech a Fortinet. Společná integrace těchto tří výrobců v jedno řešení má zákazníkům přinést zvýšení pružnosti při řešení bezpečnostních incidentů v celé podnikové síti.

Produktovým manažerem pro značku Novicom je Tomáš Barta, který má ve Veracompu současně na starost i zmíněné značky Invea-Tech a Fortinet. Kontakt najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: Veracomp, Novicom

Komentáře