Veracomp je distributorem síťových řešení Huawei

Dohoda platí pro oblasti severní, střední a východní Evropy. Veracomp bude kromě distribuce zajišťovat i obchodní a technickou podporu.

Veracomp je distributorem síťových řešení HuaweiDistributor Veracomp rozšířil svou nabídku o produkty společnosti Huawei. Nově uzavřená distribuční smlouva se vztahuje na všechny trhy, na kterých Veracomp působí.

Partneři Veracompu mohou díky dohodě začít využívat nabídky telekomunikačních a síťových řešení značky Huawei. Veracomp jako VAD poskytuje svým partnerům obchodní a technickou podporu s využitím certifikovaných specialistů.

Po mnoho let buduje Huawei svou pozici lídra na trhu. Neustálé investice do výzkumu a vývoje včetně flexibilního přístupu, byly hlavní faktory, které nás utvrdily při rozhodování o spolupráci," uvedl k navázání spolupráce Petr Janda, jednatel společnosti Veracomp.

Veracomp je prvním distributorem produktů Huawei Enterprise ve Skandinávii, střední a východní Evropě na regionální úrovni. Již po naší první schůzce bylo jasné, že můžeme Veracompu věřit,“ dodal Bai Jianguo, channel manažer Huawei pro oblasti CEE a nordic European.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: Veracomp, Huawei

Komentáře