Veracomp je distributorem síťových prvků Alcatel-Lucent

Portfolio distributora se rozšíří o bezdrátová řešení, switche, routery a videokonference.

Veracomp je distributorem síťových prvků Alcatel-LucentDistributor Veracomp rozšířil portfolio o síťové prvky společnosti Alcatel-Lucent. Kontrakt se týká podnikových bezdrátových řešení, síťových přepínačů, routerů pro střední až velké podniky a profesionálních videokonferenčních řešení. Dohoda platí pro český i slovenský trh.

Konkurenční výhody síťových řešení Alcatel-Lucent spočívají v komplexní nabídce produktů a ve využití otevřené platformy. Zákazníci mohou očekávat cenově atraktivní nabídky, vyspělé technologie a současně jim nikdo nebude svazovat ruce v dalším vývoji jejich síťové infrastruktury,“ uvedl Petr Oubrecht, business development manager Veracompu, který bude mít portfolio produktů Alcatel-Lucent obchodně na starost.

Na marketingových aktivitách se podílí marketingová manažerka Lucie Stránská a technické otázky, zahrnující předprodejní i poprodejní podporu, má na starosti Jaroslav Jurásek.

Veracomp v součanosti komunikuje s certifikovanými partnery, s nimiž řeší konkrétní obchodní případy. Zajišťuje rovněž konzultační podporu a jedná s dalšími podniky v České republice a na Slovensku o možné spolupráci. Technická školení specialistů zajišťuje sama společnost Alcatel-Lucent.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: © alehdats - Fotolia.com

Komentáře