Veracomp je distributorem bezpečnostních řešení CyberArk

Nabídka distributora se rozšířila o další značku bezpečnostních řešení. CyberArk se specializuje především na oblast správy privilegovaných účtů. Dohoda platí pro český i slovenský trh.

Veracomp je distributorem bezpečnostních řešení CyberArkVAD distributor Veracomp oznámil rozšíření svého portfolia bezpečnostních řešení o značku CyberArk, která se primárně zabývá oblastí správy privilegovaných účtů. Nový distribuční kontrakt platí pro Českou republiku a Slovensko.

CyberArk je podle Veracompu globálním lídrem v oblasti zabezpečení privilegovaných přístupů, které jsou kritickou vrstvou bezpečnosti IT. CyberArk chrání data, infrastrukturu a prostředky podniku ať jsou umístěny lokálně, nebo v cloudu.

Veracomp dodává, že CyberArk dodává komplexní řešení pro snížení rizik plynoucích z užívání privilegovaných přístupů do sítě a mezi jeho zákazníky patří řada předních světových organizací včetně více než poloviny firem v žebříčku Fortune 100.

CyberArk skvěle zapadá do našeho portfolia ať jako samotný produkt, nebo jako součást velkých projektových řešení,“ uvedl k novému kontraktu Petr Janda, CEO společnosti Veracomp Czech&Slovakia.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: Veracomp, CybeArk

Komentáře