Veracomp je certifikovaným školitelem Deep Security a Apex One od Trend Micro

Veracomp je dle svých slov jediným distributorem s oprávněním k certifikovanému školení produktů Deep Security a Apex One v ČR a SR. Termíny na zářijová školení pod taktovou Jana Ryneše již byly vypsány.

Veracomp je certifikovaným školitelem Deep Security a Apex One od Trend MicroDistributor Veracomp oznámil, že se stal držitelem oprávnění k certifikovanému školení produktů Deep Security a Apex One od společnosti Trend Micro. Partnerům to přinese výhody v podobě produktů, služeb a školení pod jednou střechou.

Veracomp zdůrazňuje, že je jediným distributorem s tímto oprávněním v České republice a na Slovensku. Zájemci o školení se mohou hlásit na stránkách distributora, kde již byly vypsány termíny na září 2019.

Školení budou probíhat pod taktovkou Jana Ryneše, system engineera ze společnosti Veracomp, který se dlouhodobě specializuje se problematiku ICT bezpečnosti. Kromě Trend Micro má přesah i do řešení výrobců Infoblox, ObserveIT a Tenable.

Apex One je all-in-one end-point bezpečnostní řešení společnosti pro menší firmy až po enterprise. Dle výrobce vyniká efektivní detekcí hrozeb v koncových bodech a přehledným monitoringem. Obsahuje i pokročilé možnosti vyšetřování a forenzní analýzy.

Deep Security je bezpečnostní řešení určené pro cloud a virtualizovaná prostředí. Chrání proti malwaru a dalším bezpečnostním hrozbám a využívá technologie machine learningu a virtuálního patchingu.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: © kasto - Fotolia.com

Komentáře