Venlan je výhradním distributorem karty ChatSIM pro český trh

V nabídce distributora se objevila SIM karta, která za nízký roční poplatek umožňuje textovou komunikaci přes devět oblíbených aplikací včetně Messengeru a WhatsAppu, a to ve 150 zemích světa.

Venlan je výhradním distributorem karty ChatSIM pro český trhSpolečnost Venlan oznámila, že se stala výhradním distributorem karty produktu ChatSIM pro Českou republiku. Toto řešení umožňuje neomezenou textovou komunikaci pomocí Messengeru, WhatsAppu a dalších sedmi aplikací ve více než 150 zemích světa.

Cílem ChatSIM je zajistit, aby uživatelé měli možnost komunikovat prostřednictvím svých oblíbených aplikací, i když se zrovna nacházejí v zahraničí. ChatSIM funguje na základě paušálního ročního poplatku, který v případě českého trhu činí 395 korun.

Podle jednatele distributora Radka Bábíčka vyplňuje ChatSIM díru na trhu mobilních služeb. Výrobce této karty věří, že na českém trhu vzbudí zájem nejen u mladých lidí, ale i u široké veřejnosti. Cílovou skupinou je podle výrobce každý, kdo alespoň jednou nebo dvakrát ročně vyráží za hranice.

Zdroj: Venlan

Úvodní foto: Venlan

Komentáře