Veeam získal zálohovací certifikaci pro SAP HANA

Nový zásuvný modul Veeamu přináší certifikovanou integraci pro systém SAP HANA. Je součástí nejnovější aktualizace sady Veeam Availability Suite, jež mimo jiné nabízí 100% kontrolu nad procesy zálohování a obnovy ze strany správců systémů SAP.

Veeam získal zálohovací certifikaci pro SAP HANASpolečnost Veeam Software představila zásuvný modul, jenž přináší certifikovanou integraci pro systém SAP HANA. Modul pro integraci nativního zálohování je součástí nejnovější aktualizace sady Veeam Availability Suite.

Aktualizace spojuje veškeré inovace společnosti Veeam, přičemž umožňuje jednoduchý provoz s vysokou mírou spolehlivosti kritických podnikových aplikací,“ říká Ratmir Timashev, spoluzakladatel a výkonný viceprezident společnosti Veeam pro prodej a marketing.

Podnikoví zákazníci mohou nyní využívat výhod zálohovacího řešení Veeam pro svá nejdůležitější, výkonově náročná prostředí SAP HANA. Řešení je intuitivnější a snáze řeší klíčové požadavky podniků v oblasti aplikací a dostupnosti dat,“ dodává.

Veeam uvádí, že mezi klíčové integrační faktory nového řešení patří jednoduchá integrace a zásuvný modul Backint s certifikací SAP či   100% kontrola nad procesy zálohování a obnovy ze strany správců systémů SAP.

Aktualizace rovněž přináší úložiště Veeam Scale-out Backup Repository, které umožňuje použít více úložných serverů současně s cílem podpořit výkonnost zálohování a obnovy a umožnit škálování napříč více úložnými systémy.

Zdroj: Veeam
Komentáře