Veeam získal ocenění Go-To-Market Partner roku 2020 od společnosti Nutanix

Cena pro nejsilnějšího partnera Nutanixu v oblasti modernizace datových center a technologií pro ochranu dat podle Veeamu potvrzuje úspěšné partnerství obou společností založené na společném cíli zjednodušovat IT.

Veeam získal ocenění Go-To-Market Partner roku 2020 od společnosti NutanixSpolečnost Veeam, oznámila, že obdržela ocenění pro nejsilnějšího partnera společnosti Nutanix v oblasti modernizace datových center a technologií pro ochranu dat. Ocenění bylo vyhlášeno a Veeamu předáno na konferenci Global .NEXT Conference.

Veeam spolupracuje s Nutanixem na zajištění dostupnosti aplikací a dat běžících na Nutanix Acropolis Hypervisor (AHV), přičemž řešení Veeam Backup pro Nutanix AHV dle výrobce zaznamenalo ve druhém čtvrtletí tohoto roku 150% meziroční nárůst stažení.

Naše partnerství se společností Nutanix je ideálním příkladem toho, jak zákazníci a partneři vyhrávají pokaždé, když spolupracujeme s našimi aliancemi na vytváření inovativních řešení,“ řekl David Harvey, viceprezident pro strategické aliance ve společnosti Veeam.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře