Veeam zavádí nová technická školení a certifikace

Společnost Veeam Software oznámila, že od června nabízí technické školení a certifikační programy pro své ProPartnery a koncové uživatele Severní Ameriky a regionu EMEA.

Veeam zavádí nová technická školení a certifikaceVeeam zahájil nový program v červnu 2014 a bude vzdělávat své partnery a koncové uživatele a udělovat jim certifikaci VMCE (Veeam Certified Engineers).  

Označení VMCE má prokazovat úroveň odbornosti potřebné ke správné a efektivní implementaci a konfiguraci softwaru Veeam, uvádí společnost. Označení také technikům potvrzuje, že mají nezbytné znalosti a zkušenosti s řešeními Veeam.

Veeam vybere mezi distributory ty, kteří se stanou autorizovanými vzdělávacími centry (VMAEC) a budou poskytovat zpoplatněné kurzy sestavené vzdělávacím programem Veeam.

Nový školicí a certifikační program Veeam Software významným způsobem doplňuje a rozšiřuje portfolio školení Arrow ECS Education v České republice,“ uvedl v oznámení Boris Nevrlý, výkonný ředitel společnosti Arrow ECS, která bude v ČR program poskytovat resellerům i koncovým zákazníkům.

Každý kurz zahrnuje teoretickou a praktickou část. Všichni kandidáti VMCE musí jako poslední krok pro prokázání znalostí a získání certifikace úspěšně absolvovat zkoušku. Veeam očekává, že program VMCE během příštího roku absolvuje 1 000 – 2 000 odborníků.

Zdroj: Veeam

Úvodní foto: © pressmast

Komentáře