Veeam vyhlásil nejlepší partnery roku 2016

Konference Veeam Partner Summit 2017, která se konala koncem března v Brně, vyvrcholila vyhlášením nejlepších českých a slovenských partnerů. Ocenění si odnesly společnosti AutoCont CZ, G2 Server CZ, Comparex CZ, AutoCont SK, Vision IT Solutions a Slovanet.

Veeam vyhlásil nejlepší partnery roku 2016Společnost Veeam Software, která přes poslední zvěsti není na prodej, uspořádala výroční konferenci Veeam Partner Summit 2017 pro své partnery z České a Slovenské republiky. Setkání, které se konalo 23. a 24. 3. na brněnské přehradě přivítalo více než 70 účastníků.

Partneři se seznámili s novinkami a plány společnosti Veeam pro rok 2017. Součástí programu byly technologické a produktové prezentace o řešení Veeam Availability Platform pro hybridní cloud.

Účastníkům výrobce představil také inovovaný program Veeam ProPartner, v rámci nějž mohou využívat rozšířenou technickou podporu, poradenství a znalostní databázi i osvědčené postupy v oblasti virtualizovaného prostředí VMware a Hyper-V.

Partneři se dozvěděli také podrobnosti o programu Veeam Cloud & Service Provider (VCSP), jenž umožňuje poskytovatelům služeb získat konkurenční výhodu díky technologii dostupnosti určené speciálně pro cloud.

Channel manager Veeamu Ondřej Vlach uvedl, že se konference nesla ve znamení oslav. Společnost dosáhla v roce 2016 růstu tržeb o 32 % v České republice a o 29 % na Slovensku. Rostl i počet zákazníků, kterých má Veeam v obou zemích momentálně 2 770.

Channel manažer roku 2016

Vyvrcholením konference pak bylo vyhlášení nejlepších partnerů roku 2016. Kritériem byla výše přispění do celkových příjmů společnosti Veeam a marketingové úsilí, které jednotliví partneři v loňském roce vyvíjeli.

Společnosti AutoCont CZ a AutoCont SK si odnesly ocenění v kategorii Nejlepší SMB partner. Nejlepším českým VCSP partnerem a zároveň realizátorem nejzajímavějšího projektu byl vyhlášen G2 server CZ. Skokanem roku ve smyslu nejvyššího meziročního růstu byla společnost Comparex CZ.

Titul Veeam partner roku 2016 na Slovensku v kategoriích Nejrychlejší růst a Nejzajímavější projekt získala společnost Vision IT Solutions a nejlepším VCSP partnerem byla vyhlášena společnosti Slovanet.

Veeam partneři roku 2016 v České republice

  • Nejrychlejší růst: Comparex CZ.

  • Nejlepší SMB partner: AutoCont CZ

  • Nejlepší VCSP partner: G2 server CZ

  • Nejzajímavější projekt: G2 server CZ

Veeam partneři roku 2016 na Slovensku

  • Nejrychlejší růst: Vision IT Solutions

  • Nejlepší SMB partner: AutoCont SK

  • Nejlepší VCSP partner: Slovanet

  • Nejzajímavější projekt: Vision IT Solutions

Zdroj: Veeam
Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře