Veeam vybral 50 nejlepších partnerů v regionu EMEA pro nový partnerský program

Nový program podle Veeamu odmění nejkvalifikovanější, strategicky důležité partnery, kteří poskytují vysokou úroveň profesionálních služeb k produktům výrobce a pomáhají s podporou Cloud Data Managementu v regionu EMEA.

Veeam vybral 50 nejlepších partnerů v regionu EMEA pro nový partnerský programSpolečnost Veeam Software představila svých padesát nejlepších partnerů v programu Veeam Accredited Service Partners (VASP) spolu s dalšími vylepšení programu Veeam ProPartner Program pro VASP.

Veeam se chystá těsněji spolupracovat s vybranými partnery, poskytujícími širší škálu profesionálních služeb a technických implementací, kteří lépe naplňují požadavky Cloud Data Managementu a podílí se na vysoké spokojenosti zákazníků.

Označení VASP je podle společnosti určeno výhradně pro partnery s nejvyšší úrovní odbornosti a znalostí řešení Veeam. Vybraní VASP získají exkluzivní přístup ke zdrojům a nástrojům a konzultacím expertů Veeamu.

VASP mohou těžit z užších vztahů s Veeamem

Jelikož je v regionu EMEA digitální transformace strategickým zájmem firem, musí partneři eliminovat složitost, řešit strategičtější problémy a současně poskytovat širší škálu služeb,“ říká Daniel Fried, generální manažer a vice prezident pro oblast EMEA a Worldwide Channels společnosti Veeam.

Investováním do našich nejaktivnějších a vysoce kvalifikovaných partnerů upevňujeme nejenom naše vztahy, ale s využitím jejich odborných znalostí můžeme prostřednictvím programu VASP snadno podporovat naše zákazníky ve všech geografických oblastech regionu EMEA,“ dodal.

Všech 50 VASP splňuje povinné požadavky na technické znalosti a certifikace Veeam, dedikovaný personál profesionálních služeb a historii úspěšných implementací řešení Veeam. Každému VASP je přidělen dedikovaný Veeam Technical Leader, který pomáhá udržovat požadované dovednosti a schopnosti.

Zdroj: Veeam Software
Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře