Veeam vstupuje do desátého roku nepřetržitého dvouciferného růstu

Společnost se může chlubit tím, že její příjmy rostou již 37 kvartálů v řadě dvouciferným tempem, a současné výsledky navíc nenaznačují, že by se to mělo v blízké budoucnosti změnit. Veeam roste velmi silně také na českém trhu.

Veeam vstupuje do desátého roku nepřetržitého dvouciferného růstuSpolečnost Veeam Software zveřejnila své výsledky za třetí čtvrtletí 2017, které pro ni znamenalo již 37. kvartál nepřetržitého dvouciferného růstu. Výrobce se může pochlubit 34% meziročním nárůstem celkových objednávek a nárůstem partnerské základny na 16 700 členů.

V České republice má Veeam momentálně 2 545 zákazníků a 90 certifikovaných partnerů v rámci programu VCSP spolu se 374 ProPartnery. Ve třetím kvartálu u nás Veeam zaznamenal 29% meziroční nárůst celkových tržeb, na čemž se podílel i 31% nárůst tržeb z prodeje nových a 27% z obnovených licencí..

Veeam současně vyzdvihl masivní nárůst poptávky po multicloudové podpoře pro Azure, Azure Stack, AWS a IBM a také podporu pro aplikace SaaS, včetně nově představené možnosti zálohování pro řešení Microsoft Office 365 1.5.

Zákazníci přijímají naše multicloudová řešení rekordním tempem. Společnosti Veeam trvalo šest let, aby získala 50 miliónů dolarů v objednávkách cloudových služeb. Nyní jsme docílili 54 miliónů dolarů za tři čtvrtletí,“ uvedl prezident společnosti Peter McKay

Veeam dále uvádí, že ve třetím kvartálu zaznamenal 72% meziroční nárůst cloudových objednávek a jeho cloudové služby v současnosti chrání více 1 milion virtuálních strojů.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: © Jan Prchal - Fotolia.com

Komentáře