Veeam vstoupil do programu HPE Complete

Účast v programu znamená záruku kompatibility řešení od Veeamu se serverovými a úložnými systémy HPE, ale především možnost prodávat vybraná řešení od Veeamu prostřednictvím partnerského programu HPE.

Veeam vstoupil do programu HPE CompleteSpolečnost Veeam oznámila, že se připojila k programu HPE Complete společnosti Hewlett Packard Enterprise. Díky účasti v programu budou řešení značky Veeam součástí ceníků společnosti HPE, a jeho reselleři tak mobou nabídnout zákazníkům řešení kombinující technologie obou firem.

Zákazníci díky zapojení společnosti Veeam do programu HPE Complete získají výhodu v podobě možnosti uceleného řešení postaveného na produktech značek HPE a Veeam v rámci jedné objednávky a také jistotu použitelnosti produktů Veeam na úložných a serverových řešeních společnosti HPE

Zapojení společnosti Veeam do programu HPE Complete umožní resellerům HPE prodávat řešení Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication i Veeam Backup Essentials v edicích Enterprise a Enterprise Plus, a to jak pro prostředí VMware vSphere, tak i Microsoft Hyper-V.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře