Veeam ve třetím čtvrtletí 2021 vyrostl o 28 %, těží ze zájmu o ochranu dat

Roční obrat z pravidelných výnosů Veeamu v regionu EMEA vyrostl o 31 %. Trojciferně rostl zájem o řešení pro nativně cloudovou ochranu dat.

Veeam ve třetím čtvrtletí 2021 vyrostl o 28 %, těží ze zájmu o ochranu datSpolečnost Veeam Software oznámila další fiskální čtvrtletí dvojciferného růstu. Roční obrat z pravidelných výnosů (ARR) společnosti se ve třetím čtvrtletí roku 2021 zvýšil o 28 %. ARR v regionu EMEA stoupl dokonce o 31 %.

Za tímto vývojem stojí zapálený a talentovaný regionální tým, který usiluje o dokonalost a efektivitu ve všem, co děláme,“ říká Daniel Fried, generální ředitel a senior viceprezident pro region EMEA a celosvětové obchodní kanály společnosti Veeam.

Veeam dále uvádí, že jeho nativně cloudová ochrana dat vykázala ve třetím čtvrtletí roku 2021 více než 350% meziroční růst. Produkt Veeam Backup for Microsoft Office 365 zaznamenal ve sledovaném období 73% meziroční růst.

Jednotná platforma Veeam podle společnosti nachází odezvu u podnikových zákazníků, což vedlo k meziročnímu nárůstu rezervací o 268 % u transakcí přes 1 milion dolarů.

Univerzální licence Veeam pak ve třetím čtvrtletí 2021 představovala téměř 3/4 čistých nových základních transakcí, přičemž nabídka předplacených produktů Veeam zaznamenala meziroční nárůst o 64 %.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: andranik123 @ fotolia.com

Komentáře