Veeam spouští akreditační program VASP pro elitní partnery

Program Veeam Accredited Service Partner (VASP) bude sdružovat nejlepší partnery Veeamu, kteří prokazatelně poskytují špičkové služby a disponují dostatečnými zkušenostmi pro velké projekty. Přísné vstupní podmínky jsou vyváženy nadstandardní podporou ze strany výrobce.

Veeam spouští akreditační program VASP pro elitní partnerySpolečnost Veeam oznámila spuštění nového akreditačního programu pro partnery. Cílem programu Veeam Accredited Service Partner (VASP) je zjednodušit sofistikované zákaznické implementace vytvořením seznamu partnerů dosahujících vysoké odborné a technické úrovně.

Program doporučí zákazníkům vybrané partnery, distributory, systémové integrátory i individuální IT konzultanty, kteří disponují technickými dovednostmi nezbytnými pro poskytování hodnotných a spolehlivých profesionálních služeb souvisejících s instalací produktů z portfolia značky Veeam.

Členství v programu VASP by se tak mělo rovnat garanci toho, že dotyčný partner poskytuje vysoce kvalitní služby související s řešeními značky Veeam.

VASP se stane „elitním klubem“ v rámci širšího partnerského programu Veeam ProPartner Program.

Podpora, technické služby a společný marketing

Nový program svým členům nabídne řadu výhod. Hlavním benefitem bude větší viditelnost na trhu, neboť Veeam bude veřejně proklamovat a podporovat VASP partnery jako nositele špičkových technických dovedností.

Účastníci dále dostanou k dispozici lepší technické služby včetně přístup k informacím o osvědčených postupech a k dokumentaci v rámci zdrojů Veeam Service Catalog a Technical Library. Zároveň budou moci využít zkušeností vyhrazených poradcům pro oblast předprodejních aktivit.

Partneři získají také demonstrační a vzdělávací materiály, a to bez ohledu na úroveň svého partnerství před vstoupením do programu VASP. V rámci předvádění produktů nebo školení budou moci využít neprodejné certifikované (NFR) licence.

Veeam v neposlední řadě nabídne členům programu VASP společné používání značek a marketing. Partneři budou mít k dispozici dokumentaci pro tvorbu odpovědí na poptávková řízení a loga i bannery pro propagaci a online marketing.

To vše samozřejmě nebude zadarmo. Požadavky na technické dovednosti i znalosti jsou v případě programu VASP vysoké a pro každé ze čtyř typů členství jsou definována specifická kritéria.

Mezi patří například certifikace Veeam Certified Engineer a Veeam Certified Architect, prokazatelné poskytování odpovídajících služeb na více platformách nebo vyhrazení interních zaměstnanců na poskytování profesionálních služeb.

Zdroj: Veeam
Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře