Veeam Software pokořil v ročním objemu objednávek hranici miliardy dolarů

Veeam Software vedle ročních objednávek v hodnotě jedné miliardy dolarů pokořil i hranici 350 000 zákazníků, přičemž jejichž počet neustále roste. V rámci strategie společnost představila i nový program s názvem With Veeam.

Veeam Software pokořil v ročním objemu objednávek hranici miliardy dolarůSpolečnost Veeam Software oznámila, že překonala hranici jedné miliardy dolarů v ročních objednávkách. Veeam dodal, že zároveň registruje přes 350 000 zákazníků, přičemž každý měsíc získává 4 000 nových.

Veeam vytvořil zálohovací trh pro prostředí VMware a v poslední dekádě mu také vévodí. Považuji to za první dějství hry s názvem Veeam a jsem potěšen, že jsme v něm pokořili hranici jedné miliardy dolarů,“ řekl Ratmir Timashev, spoluzakladatel a výkonný viceprezident pro prodej a marketing společnosti Veeam.

Zdůraznil také, že Veeam se svými více než 60 000 partnerskými poskytovateli služeb a širokým ekosystémem technologických partnerů má dobré výchozí postavení, aby v rámci druhého dějství mohl vévodit nové oblasti cloudové správy dat.

Rozvoj platformy jde ruku v ruce s rozvojem partnerství

V lednu společnost uvedla platformu Veeam Availability Suite 9.5 Update 4, která přináší nové funkce pro snadnou migraci a mobilitu cloudu, cloudově nativní zálohování, cenově výhodné uchovávání dat či zvýšení zabezpečení.

Také oznámila nový program s názvem With Veeam, v jehož rámci uzavírá partnerství s předními dodavateli podnikových úložišť a hyperkonvergované infrastruktury. Řešení již bylo představeno v rámci technologií Nutanix a ExaGrid.

Od prvního dne jsme se zaměřovali na partnerství, abychom mohli zákazníkům přinášet hodnotná řešení. V rámci spolupráce s partnery v oblasti úložišť a cloudu dáváme zákazníkům všech velikostí možnost volby, flexibilitu a přidanou hodnotu,“ dodal Timashev.

Zdroj: Veeam Software
Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře