Veeam Software ocenil nejlepší české a slovenské partnery roku 2017

Konference Veeam Partner Summit 2018 se stala příležitostí k představení novinek v partnerských programech společnosti a také k udělení ocenění pro nejlepší partnery na českém a slovenském trhu. Celkem bylo uděleno deset cen.

Veeam Software ocenil nejlepší české a slovenské partnery roku 2017Pražské divadlo Theatre Royal se na konci března 2018 stalo místem setkání více než 60 hostů z řad českých a slovenských partnerů společnosti Veeam Software. Konference Veeam Partner Summit 2018 se stala příležitostí k udělení ocenění nejlepších partnerů uplynulého roku.

Veeam během setkání představil své plány pro rok 2018 a připravil prezentace o novinkách, které přináší novou generaci neustálé dostupnosti dat pro virtuální, fyzické a cloudové pracovní prostředí. Zároveň představil změny v programech Veeam ProPartner a Veeam Cloud & Service Provider.

Vyvrcholením setkání však bylo slavnostní vyhlášení nejlepších partnerů. Porota vybírala vítěze v pěti kategoriích v České republice i na Slovensku, přičemž rozhodovala výše podílu na celkových příjmech společnosti Veeam a komplexní marketingové úsilí, které jednotliví partneři v loňském roce vyvinuli.

Nejrychlejšího ročního růstu dosáhla v České republice společnost S&T CZ. Jako autor nejvýznamnějšího projektu roku byla oceněna společnost HPE. Společnosti AutoCont CZ a G2 server CZ zvítězily v kategoriích nejlepší SMB partner a nejlepší VCSP partner. Společnost Caleum pak získala titul nejlepšího prodejního partnera agentů.

Ze slovenských partnerů si cenu za nejrychlejší roční růst odnesla společnost Tempest. Nejvýznamnější projekt roku pochází od společnosti 3S.sk a nejlepšími partnery v kategoriích SMB a VCSP partner se staly AutoCont SK a GAMO. AutoCont SK navíc zvítězil i v kategorii nejlepších prodejních partnerů agentů.

Zdroj: Veeam
Úvodní foto: Veeam

Komentáře