Veeam Software a Pure Storage oznámily partnerství a představily integrované řešení

Spojení platformy Veeamu a flashových úložišť Pure Storage má zákazníkům přinést jistotu dostupnosti dat, jednoduchou a flexibilní infrastrukturu a inteligentní analytické funkce.

Veeam Software a Pure Storage oznámily partnerství a představily integrované řešeníSpolečnosti Veeam Software a Pure Storage oznámily uzavření partnerství a představily spojení systémů Veeam Availability Platform a Pure Storage FlashArray. Cílem je nabídnout lepší kontinuitu podnikání, pružnost a business intelligence pro moderní společnosti.

Mezi klíčové výhody vyplývající z Veeam a Pure Storage má patřit zajištění dostupnosti celé řady datových prostředí, nabídka pružné infrastruktury a jednoduchého provozního systému a také inteligentní funkce schopné konstantně analyzovat produkční data.

Integrace cloudových úložných funkcí řešení Pure Storage FlashArray s podnikovou platformou Veeam pro zajištění nepřetržitého provozu má kromě jiného přinést zvýšení hodnoty těchto řešení pro společné zákazníky obou partnerů.

Využití snapshotů a zálohování Pure Storage má těmto zákazníkům přinést snížení dopadu na produkční prostředí, rychlejší a efektivnější obnovu dat nebo snadný přístup ke kopiím produkčních dat pro účely vytvoření testovacích prostředí na vyžádání.

Součástí partnerství je také možnost nasadit konvergované infrastrukturní řešení Pure Storage FlashStack společně s Veeam Availability Platform a zajistit tak plnou dostupnost konvergované infrastruktury.

Společné řešení je již dostupné jako zásuvný úložný modul pro platformu Veeam.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře