Veeam rozdával ceny pro nejlepší partnery roku 2014

Nejvyššího obratu v ČR opět dosáhl AutoCont CZ, na Slovensku zase Vision IT Solutions. Za projekt roku byly oceněny hned dvě společnosti, Cloud4com a Dell Computer.

Veeam rozdával ceny pro nejlepší partnery roku 2014Společnost Veeam Software zorganizovala dvoudenní setkání Veeam Partner Summit 2015 pro své partnery a distributory. Akce se zúčastnilo více než šedesát aliančních partnerů, distributorů a silver i gold partnerů z České republiky i ze Slovenska.

V České republice máme více než 300 partnerů, což už je velmi kvalitní partnerská síť. V roce 2015 očekáváme růst kolem 30 %, přičemž na českém i slovenském trhu budeme usilovat o to, abychom získali více technicky kompetentnějších partnerů,“ uvedl Martin Štětka, regionální manažer společnosti Veeam pro ČR, SR a Maďarsko.

Setkání, na kterém se partneři mimo jiného seznámili s novými produkty a plány Veeamu na letošní rok, vyvrcholilo slavnostním vyhlášením nejlepších partnerů za rok 2014.

Ocenění Veeam partner roku 2014 v kategorii největší obrat obhájila společnost AutoCont CZ, která navíc zabodovala také v kategorii největšího počtu transakcí.

V kategorii nejlepší Veeam Cloud Provider si ocenění odnesla společnost O2 Czech Republic. Cenu Veeam projekt roku 2014 získaly hned dvě společnosti, Cloud4com a Dell Computer.

Partnerem roku 2014 na Slovensku z hlediska obratu se pak stala společnost Vision IT Solutions, zatímco nejvyššího počtu transakcí dosáhla společnost CDP.

Nejlepší Veeam Partner roku 2014 v České republice

  • Největší obrat: AutoCont CZ
  • Největší počet transakcí: AutoCont CZ
  • Největší obchodní případ: Gapp System
  • Největší meziroční nárůst obratu: Altron Business Solutions

Nejlepší Veeam Partner roku 2014 na Slovensku

  • Největší obrat: Vision IT Solutions
  • Největší počet transakcí: CDP
  • Největší obchodní případ: Elfa
  • Největší meziroční nárůst obratu: bit-Studio Bratislava 

Zdroj: Veeam
Úvodní foto: Veeam

Komentáře