Veeam reaguje na spekulace: Nejsme na prodej

Prezident a CEO společnosti Peter McKay uťal spekulace o možném převzetí Veeamu ze strany HPE. Veeam podle McKaye není na prodej a strategie firmy s ničím takovým nepočítá ani do budoucna.

Veeam reaguje na spekulace: Nejsme na prodejPeter McKay, prezident a COO společnosti Veeam (na fotografii), napsal blogový příspěvek reagující na nedávné spekulace o akvizici Veeamu ze strany HPE. Pokud bychom jej měli shrnout do jediného slova, tak by znělo: ne.

McKay píše, že ačkoliv by „řada výrobců nejspíše s radostí integrovala […] řešení Veeamu do svých portfolií“, společnost „není na prodej a není to součástí [její] firemní strategie“. Inu, těžko vymyslet jasnější vzkaz.

Text dále pokračuje odstavcem, v němž McKay vyjmenovává úspěchy Veeamu za poslední desetiletí a zdůrazňuje, že firma má vypracovanou vizi budoucnosti zaměřenou na digitální transformaci a hybridní cloud.

Zároveň jde očividně o vizi, ve které společnost vidí sama sebe jako nezávislou firmu a lídra svého segmentu. Pokud tedy HPE okolo Veeamu skutečně kroužilo, bude si zřejmě muset nechat zajít chuť...

Zdroj: Veeam

Úvodní foto: Veeam

Komentáře