Veeam představuje rozšířený partnerský program akreditovaných služeb

Výrobce uvádí, že s pomocí služeb programu Veeam Accredited Service Partner (VASP) mohou jeho členové odlišit své nabídky, získat vyšší hodnotu realizace a podpořit zákazníka na cestě k úspěchu.

Veeam představuje rozšířený partnerský program akreditovaných služebSpolečnost Veeam Software oznámila spuštění nového rozšířeného programu Veeam Accredited Services Partner (VASP) s cílem posílit partnerské možnosti při prodeji, nasazení a podpoře svých řešení.

Výrobce dodává, že toto rozšíření partnerského programu je v souladu s jeho modelem pro uvádění produktů na trh a umožňuje partnerům poskytovat zákazníkům přímé dodávky služeb.

Nový program mění strukturu oddělení profesionálních služeb na model založený na prodejních kanálech; interní zdroje jsou věnovány výhradně členům programu VASP. Prostřednictvím rozšířeného programu mohou jeho členové diferencovat nabídky služeb a podpořit úspěch zákazníků.

Společnost Veeam je odhodlaná dodávat obchodní model, který se plně zaměřuje na partnerský ekosystém a poskytuje zákazníkům nejvyšší úroveň služeb,“ říká Danny Allan, viceprezident pro produktovou strategii společnosti Veeam.

Díky rozšířeným možnostem našeho partnerského ekosystému dostávají partneři nástroje, s jejichž pomocí mohou měnit a řídit průběh řešení i zákaznickou cestu,“ dodává.

Nové příležitosti i rozšířené možnosti

Nový program Veeam VASP nabízí svým členům například možnost tvorby nových obchodních a výnosových příležitostí či zdroje, které umožní prodejním týmům partnerů získat větší a komplexnější smlouvy.

Mezi další výhody programu patří i rozšířené partnerské možnosti a vybavení pro dodávky, zrychlené časové zhodnocení s hlubší integrací a navazující vzdělávání společně s beta testováním nových funkcí.

Členové programů VASP také získají přístup ke službám Veeamu na partnerském portálu, nabídce spolupráce a speciálních služeb (jako jsou třeba nástroje pro změnu velikosti a škálování) i speciálním zdrojům pro zajištění spokojenosti zákazníků.

Zdroj: Veeam Software
Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře