Veeam pokračuje v silném růstu, tržby ve třetím kvartálu se zvýšily o 31 %

Společnosti se dařilo prodávat licence do velkých podniků a zaznamenala výrazný úspěch v nárůstu cloudových transakcí.

Veeam pokračuje v silném růstu, tržby ve třetím kvartálu se zvýšily o 31 %Společnost Veeam Software hlásí, že za třetí kvartál 2016 dosáhla 31% meziročního růstu celkových tržeb. Společnost se pyšní zejména 49% meziročním nárůstem ve vydávání nových licencí v segmentu velkých podniků.

Veeamu se ve třetím kvartálu dařilo v cloudu díky rostoucí poptávce po službách zotavení po havárii. Program Veeam Cloud & Service Provider (VCSP), který poskytovatelům služeb nabízí hotové produkty pro získávání nových zákazníků a zvyšování příjmů, vykázal růst o 63 % v počtu meziročních transakcí.

Společnost během třetího čtvrtletí získala 11,5 tisíce nových plně platících zákazníků a počet jejích klientů po celém světě tak narostl na 216,5 tisíce. Tomu odpovídá i globální počet partnerů, který pokořil hranici 43 tisíc.

Veeam společně s výsledky oznámil i jmenování Paula Mattese viceprezidentem divize Global Cloud Group. Mattes dříve působil jako obchodní ředitel pro cloud a velké podniky Microsoftu pro Jižní a Severní Ameriku.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: © Corgarashu - Fotolia.com

Komentáře