Veeam podpoří produkt Veeam Cloud Connect dedikovaným partnerským programem

Program Veeam Cloud Provider pomůže partnerům společnosti Veeam poskytovat zálohovací řešení Veeam Cloud Connect.

Veeam podpoří produkt Veeam Cloud Connect dedikovaným partnerským programemSpolečnost Veeam Software představila partnerský program Veeam Cloud Provider (VCP), který bude v den uvedení nové verze sady Veeam Availability Suite podporovat produkt Veeam Cloud Connect. Všeobecná dostupnost je naplánována na konec čtvrtého kvartálu 2014.

Cloud Connect, součást chystané Veeam Availability Suite v8, představuje plně integrovaný prostředek k přesunu záloh do offsite úložiště.

Poskytovatelé služeb mají v Cloud Connectu získat platformu pro zajištění zálohy do cloudu pro více než 111 500 zákazníků Veeam. Veeam uvádí, že Cloud Connect je natolik jednoduchý, že jakýkoli Veeam Pro Partner se může stát poskytovatelem služeb a nabízet svým zákazníkům zálohování do externího úložiště do 10 minut.

Veeam také umožňuje partnerům VCP nabídnout plně spravované zálohování D2D2C (disk-to-disk-to-cloud), které zálohuje nejprve na lokální disk před odesláním zálohy na offsite úložiště do cloudu. Mnoho z těchto partnerů VCP také nabízí plánování obnovy po havárii, testování a recovery services.

Nehodláme budovat vlastní cloud, jako se o to pokusilo mnoho poskytovatelů zálohování. Úkolem Veeam je posílit pozici partnerů, aby mohli dodávat služby zálohování offsite...,“ uvedl Ratmir Timashev, CEO společnosti Veeam.

Seznam vybraných partnerů VCP, kteří první den všeobecné dostupnosti Veeam Availability Suite v8 poskytnou Veeam Cloud Connect, můžete nalézt zde.

Zdroj: Veeam

Úvodní foto: © maxkabakov - Fotolia.com

Komentáře