Veeam ohlásil 17% růst příjmů ve třetím kvartálu a jmenování nového viceprezidenta

Veeam se kromě růstu obratu těší ze 49% nárůstu tržeb ze sady Availability Suite a 73% nárůstu transakcí v rámci programu Veeam Cloud Provider. Andy Vanderveldt byl jmenován viceprezidentem společnosti pro globální aliance.

Veeam ohlásil 17% růst příjmů ve třetím kvartálu a jmenování nového viceprezidentaSpolečnost Veeam oznámila své výsledky za třetí čtvrtletí 2015, ve kterém dosáhla 17% meziročního nárůstu tržeb. Zároveň došlo ke 49% nárůstu tržeb za všechny edice sady Veeam Availability Suite a ke 23% meziročnímu nárůstu v počtu objednávek od podnikových zákazníků.

Program Veeam Cloud Provider zaznamenal ve třetím kvartálu 73% meziroční nárůst v počtu transakcí a dosáhl počtu 9 700 poskytovatelů cloudových služeb po celém světě včetně 980 poskytovatelů služeb, kteří mají licenci k nabízení služeb pro Veeam Cloud Connect.

Veeam má po třetím kvartálu 168 000 zákazníků ve 200 zemích. Počet platících zákazníků se během kvartálu zvýšil o 11 300. Řešení společnosti Veeam má v současnosti chránit již téměř 10 milionů virtuálních strojů po celém světě. Partnerská síť společnosti čítá již 34 500 ProPartnerů po celém světě a počet zaměstnanců společnosti dosahuje 1 950 lidí.

Andy Vandeveld, VeeamSpolečnost dále oznámila, že rozšířila svého vedení, aby prohloubila partnerství a obchodní příležitosti se svými aliančními partnery, jako jsou Cisco, EMC, HP, Microsoft, NetApp a VMware.

Nejvyšší management proto posílil Andy Vandeveld (na fotografii), který byl jmenován viceprezidentem pro globální aliance.

V této nové funkci bude Vandeveld dohlížet na strategické vztahy společnosti Veeam s aliančními partnery za účelem vybudování nových obchodních příležitostí k podpoře dodávek řešení společnosti Veeam týkajících se dostupnosti.

Zároveň bude stát v čele procesu zrychlování výnosů v rámci širší partnerské základny a bude se snažit o vytvoření těsnějších vazeb se systémovými integrátory po celém světě.

Zdroj: Veeam
Úvodní foto: © Corgarashu - Fotolia.com

Komentáře