Veeam ocenil nejlepší české a slovenské partnery za rok 2018, bodoval Autocont

Nejaktivnějším partnerem Veeamu se na českém i slovenském trhu stal Autocont. Ocenění ze slavnostního večera v Praze si odnesly i společnosti Ixperta, Atos IT Solutions and Services, GeeToo či Gamo.

Veeam ocenil nejlepší české a slovenské partnery za rok 2018, bodoval AutocontSpolečnost Veeam v Praze oznámila české a slovenské vítěze ocenění Veeam Partner Awards 2018. Ocenění byla vyhlášena v rámci tradiční akce Veeam Partner Summit. Nejaktivnějším partnerem roku v ČR i SR byl vyhlášen Autocont.

Cenu pro nejrychleji rostoucího partnera v ČR si odnesla společnost Ixperta, slovenské ocenění připadlo Atos IT Solutions and Services. Nejlepším českým VCSP partnerem roku bylo vyhlášeno GeeToo, slovenským pak Gamo.

Protože veškeré naše podnikání realizujeme prostřednictvím partnerů, velmi rádi slavíme jejich úspěchy,“ vysvětlil Gilles Pommier, viceprezident pro channel a alliances v regionu EMEA ve společnosti Veeam.

Veeam je v obchodu primárně zaměřen na partnerství a chápe, že se mění samotná povaha podnikání. Jsme hrdí na to, že našim partnerům zajišťujeme nejnovější produkty, prvotřídní školení a podporu i přístup k našemu expertnímu ekosystému,“ dodal.

Zdroj: Veeam

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře