Veeam má za sebou další rekordní kvartál, objem uzavřených obchodů vyrostl o třetinu

Růst Veeamu si zachovává dosavadní dynamiku, a to navzdory tomu, že trvá již nějakou dobu. Rostl obrat, počet nových licencí i globální partnerská síť společnosti.

Veeam má za sebou další rekordní kvartál, objem uzavřených obchodů vyrostl o třetinuSpolečnost Veeam Software oznámil další rekordní kvartální výsledky, za kterým stojí vysoká nárůst příjmů spojených s podnikovými zákazníky a cloudovými technologiemi. Během prvního čtvrtletí 2017 dosáhl Veeam 33% meziročního nárůstu celkového objemu uzavřených obchodů a 17% nárůstu nových licencí.

Příjmy v oblasti cloudu od účastníků programu Veeam Cloud and Service Provider (VCSP) vzrostly meziročně o 59 %. Veeam během prvního kvartálu získal téměř 12 000 nových platících zákazníků a jeho řešení nyní chrání bezmála 14 milionů virtuálních strojů.

Kromě výsledků rostla i partnerská síť společnosti, která nyní celosvětově čítá přibližně 47 000 partnerů a 15 000 účastníků programu VCSP. Firma nedávno navíc spustila další program se zkratkou VASP, ve kterém sdružuje svou partnerskou „smetánku“.

Výsledkům Veeamu zřejmě pomohlo i posílení globálních aliancí a vstup do program HPE Complete, který umožnil rozšířit síť výrobce o partnery HPE a usnadnil prodej společně vyvíjených řešení. Později se objevily spekulace o tom, že chce HPE Veeam koupit, ale firma dala velmi jasně najevo, že není na prodej.

Zdroj: Veeam, ChannelWorld

Úvodní foto: © Corgarashu - Fotolia.com

Komentáře