Veeam kupuje Kasten, chce zrychlit produkční nasazování kontejnerových aplikací

Veeam dal za Kasten, společnost zaměřující se na zálohování řešení využívajících technologii Kubernetes a jejich obnovy po havárii, 150 milionů dolarů. Její řešení integruje do platformy Cloud Data Management.

Veeam kupuje Kasten, chce zrychlit produkční nasazování kontejnerových aplikacíSpolečnost Veeam Software oznámila, že přebírá firmu Kasten; cíle akvizice je zejména zrychlit ochranu úloh využívajících technologii Kubernetes provozovaných on-premise i v rámci multi-cloudových prostředí.

Na základě této akvizice Veeam integruje technologie společnosti Kasten do své platformy Cloud Data Management pro ochranu dat a zjednodušení správy dat v podnicích. Transakce má v hotovosti a akciích hodnotu 150 milionů dolarů.

Veeam vyrostl na nabídce nejlepší ochrany dat pro virtuální a moderní datové infrastruktury. Nyní pokračujeme v rozšiřování naší nabídky o zahrnutí špičkového zabezpečení fyzických a cloudových prostředí,“ řekl Danny Allan, CTO Veeamu.

Akvizice našeho partnera, společnosti Kasten, je velmi důležitým krokem k přizpůsobení se přechodu našich zákazníků k adopci kontejnerů za účelem ochrany úloh využívajících technologii Kubernetes a provozovaných on-premise i v rámci multi-cloudových prostředí,“ dodal.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře