Veeam hlásí další úspěšný kvartál, výsledky vyrostly o 21 %

Třetí čtvrtletí letošního roku přineslo další dvouciferný růst pro Veeam, který se zároveň chlubí pokořením hranice 400 tisíc podnikových zákazníků po celém světě.

Veeam hlásí další úspěšný kvartál, výsledky vyrostly o 21 %Společnost Veeam za sebou má další čtvrtletí s dvojciferným růstem. Ve třetím kvartálu 2020 zaznamenala 21% meziroční nárůst ročního obratu z pravidelných výnosů a pokořila hranici 400 tisíc zákazníků po celém světě.

Veeam uvádí, že za jeho pokračujícím růstem stojí zavádění nových řešení, která naplňují potřeby organizací na ochranu dat v cloudu – nejrychleji rostoucím produktem posledního kvartálu byl Backup for Microsoft Office 365, který si polepšil o 85 %.

Výrobce dále vyzdvihuje nedávnou akvizici společnosti Kasten a jejích řešení pro zálohování a obnovu po havárii s využitím technologie Kubernetes, která nyní integruje do své platformy na Cloud Data Management.

Veeam dodává, že díky řešení K10 Data Management Platform od Kastenu nyní může provozním týmům podniků nabízet snadno použitelný, škálovatelný a bezpečný systém pro zálohování Kubernetes a mobilitu aplikací.

Technologické alianční prodejní smlouvy Veeamu se společnostmi Cisco, HPE, NetApp a Lenovo pak ve třetím kvartálu vykázaly 17% meziroční růst a 20% zvýšení oproti minulému čtvrtletí v počtu uzavřených obchodů.

Zdroj: Veeam

Úvodní foto: © Jan Prchal - Fotolia.com

Komentáře