Veeam hlásí 100% růst obratu přes partnery

Program Veeam Cloud Provider meziročně vynesl více než dvojnásobné tržby. Podle představitelů společnosti jde o projev obecně rostoucí poptávky po cloudových službách.

Veeam hlásí 100% růst obratu přes partnerySpolečnost Veeam Software oznámila více než 100% růst příjmů ve svém partnerském programu Veeam Cloud Provider (VCP). Ten nabízí flexibilní měsíční a permanentní licence poskytovatelům hostingu, řízených služeb a cloudu.

V době publikování zprávy ChannelWorld neobdržel od Veeamu odpověď jakého období se nárůst týká. Společnost také bez bližší specifikace uvedla, že růst obratu přes partnery je vyšší, než celkový růst obratu firmy.

Samotný Veeam poskytuje řešení pro replikaci a správu virtualizovaných prostředí pro VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Úspěch našeho VCP programu je důkazem toho, že roste poptávka po službách založených na cloudu, stejně jako rostou i požadavky na poskytovatele hostingu a řízených služeb, aby ochránili své klienty pomocí moderní ochrany dat,“ uvedl v tiskové zprávě Ratmir Timashev, CEO společnosti Veeam.

Veeam také představil seznam cloudových providerů, aby propojil poskytovatele služeb se zákazníky a prodejci řešení Veeam po celém světě. Nabídka služeb VCP zahrnuje úložiště záloh, hostitelské repliky a fungování obnovy v cloudu.

Vidíme v poskytovatelích služeb partnery,“ okomentoval tento krok Ratmir Timashev, „proto jsme spustili také seznam Veeam Cloud providerů, který je propojuje se zákazníky a prodejci, jež se zajímají o zálohování a obnovu po haváriích v cloudu. Nedávno jsme seznam rozšířili, takže obsahuje také zálohování jako službu (BaaS) a obnovu po havárii jako službu (DRaaS), stejně jako hostitelské virtuální stroje chráněné řešením Veeam.“

Program Veeam Cloud Provider v současnosti spojuje 4 000 účastníků z řad poskytovatelů služeb po celém světě. Měsíční nájem je dostupný ve více než sedmdesáti zemích a nabízí ho přes padesát Veeam prodejců. Trvalé licence, určené pro dlouhodobé klientské smlouvy, jsou celosvětově k dostání od tisíců Veeam prodejců.

Veeam dále poskytuje specializovanou podporu VCP, a to ve všech hlavních světových regionech EMEA, APAC a v severní a jižní Americe.

Zdroj: Veeam Technology
Úvodní foto: © rukanoga - Fotolia.com

Komentáře