Ve 3. čtvrtletí rostl Veeam v ČR o více než 85 %

Společnost Veeam Software oznámila více než 85% růst obratu v ČR a 130% růst obratu ve východní Evropě.

Ve 3. čtvrtletí rostl Veeam v ČR o více než 85 %Veeam Software posiluje své postavení v České republice. Ve třetím čtvrtletí roku 2014 společnost zaznamenala růst o více než 85 % v celkovém očekávaném příjmu, o 95 % v případě nových a o více než 75 % v případě obnovených licencí v porovnání se stejným obdobím předchozího roku.

Letos Veeam dosáhl významných úspěchů také v regionu východní Evropy. Celkový počet nových zákazníků ve východoevropském regionu nyní činí přes 3 000, počet partnerů vzrostl ze 306 na 1 206.

Ve třetím čtvrtletí roku 2014 zaznamenal Veam ve východní Evropě meziroční nárůst celkových příjmů o 130 % a 129 % nárůst příjmů z předplatného nových licencí. Z pohledu globálních výsledků šlo o rekordní kvartál.

 „Na prahu posledního čtvrtletí roku 2014 očekáváme stálý růst v návaznosti na uvedení nové sady Availability Suite v8 a hodláme posilovat propojení s obchody v regionu, abychom společně překonali takové výzvy, jako nespolehlivá ochrana dat, ztráta dat nebo prodlevy v jejich obnově,“ uvedl v oznámení Martin Štětka, regionální obchodní manažer Veeam.

Obchodní úspěchy představila česká pobočka svým zákazníkům na prvním setkání Veeam FoRum, které se uskutečnilo v prostorách pražské kaple Sacre Coeur. Pozvání na akci přijalo téměř sto zákazníků a zájemců o řešení Veeam.

V září nastoupil do lokálního týmu Ondřej Vlach na pozici channel manažera pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Na starosti má certifikační program, který byl odstartován v červenci 2014.

Zdroj: Veeam Software
Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře