Václav Špáňa a Robert Pinkas rozšiřují tým českého zastoupení Gartneru

Společnost KPC-Group, která u nás zastupuje globální analytickou agenturu Gartner, přivítala ve svém týmu dvě posily. Špáňa se bude věnovat klientům exekutvních programů, Pinkas bude hledat nové obchodní příležitosti.

Václav Špáňa a Robert Pinkas rozšiřují tým českého zastoupení GartneruSpolečnost KPC-Group, výhradní zastoupení společnosti Gartner v ČR a SR, oznámila příchod dvou nových posil do svého týmu. Jsou jimi Václav Špáňa, který nastupuje na pozici executive partner, a Robert Pinkas, který bude v KPC působit jako senior account executive

Václav Špáňa bude fungovat jako osobní poradce klientů exekutivních programů Gartner, určených vrcholovým managerům firem a státních organizací. V minulosti pracoval na řadě manažerských pozic, především jako CIO v telekomunikačním, finančním a utility sektoru.

Robert Pinkas bude zodpovědný za spolupráci se stávajícími klienty a za vyhledávání nových obchodních příležitostí na straně dodavatelů IT služeb a řešení a v sektoru telekomunikací. Dříve působil například jako viceprezident pro marketing v Kentico Software nebo viceprezident pro obchod v AVG.

Zdroj: KPC-Group

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře