Unicorn se stal Premier Business Partnerem společnosti Red Hat

Firma Unicorn Systems dosáhla na sklonku minulého roku statusu Premier Business Partner společnosti Red Hat. V návaznosti na tento úspěch chce nyní Unicorn prohloubit své aktivity v oblastech integrace a vývoje aplikací.

Unicorn se stal Premier Business Partnerem společnosti Red HatSoftwarová společnost Unicorn Systems oznámila, že se na konci roku 2018 stala Premier Business Partnerem firmy Red Hat. Tento status umožňuje Unicornu prohlubovat aktivity na poli integrace a vývoje aplikací využívajících produkty z portfolia Red Hatu.

Společnost dále uvedla, že díky obchodní spolupráci s Red Hatem se Unicorn Systems dostává do čela poskytovatelů řešení využívajících produkty značky Red Hat v České republice a na Slovensku.

Zákazníci vyžadují od nových řešení vzájemnou spolupráci a otevřenost, což je právě to, co jim prostřednictvím portfolia open-source produktů Red Hat přinášíme,“ uvedl Jan Konrád, chief commercial officer ve společnosti Unicorn Systems.

„Přidanou hodnotou pro zákazníky jsou naše know-how a bohaté zkušenosti s dodávkami těchto řešení prakticky v celé Evropě pro zákazníky z řady různých odvětví,“ dodal Konrád k navázání spolupráce.

Zdroj: Unicorn Systems

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře