Ukraden hardware Apple za milion eur, pozor na podezřelé nabídky

Francouzský distributor specializovaný na Apple, společnost Micro Conseil International, se stala obětí loupeže. Varujeme před zahraničními nabídkami podezřele levných zařízení této značky.

Ukraden hardware Apple za milion eur, pozor na podezřelé nabídkyMicro Conseil International, dceřiná společnost firmy Midis (libanonského distributora Apple zařízení pro africký trh) se nedávno stala obětí vloupání.

Server ITdistri.com informoval, že se osm zločinců vloupalo do skladu distributora, odkud si odvezli dvě dodávky s hardwarem v hodnotě kolem jednoho milionu eur.

Zloději odnesli dvacet palet, každou v ceně 45 tis. eur. Obě obsahovaly iPady, Macbooky, monitory a další Hi-Fi produkty.

Policie po zlodějích stále pátrá. Díky tomu, že je MCI oficiální distributor, by všechny produkty měly být dohledatelné a zbavené jakékoliv záruky.

Pokud vám neznámý subjekt nabízí větší množství podezřele nízko naceněných produktů Apple, pokuste se raději ověřit jejich původ. Můžete se také obrátit na francouzskou policii na tel.: +33 (0)1 45 13 33 88.

Zdroj: IT distri
Komentáře