TSP Data se stala partnerem EMC pro prodej softwarově definovaných úložišť

Na základě čerstvě uzavřeného partnerství budou EMC a TSP Data podporovat prodej a nasazování softwarově definovaných úložišť řady EMC ViPR.

TSP Data se stala partnerem EMC pro prodej softwarově definovaných úložišťSpolečnosti EMC Czech Republic a TSP Data oznámily, že uzavřely dohodu o spolupráci v oblasti prodeje a nasazování produktů EMC ViPR.

Tato skupina produktů poskytuje zákazníkům kompletní řešení pro softwarově definované úložiště s možnostmi automatizace procesů správy, virtualizaci diskových systémů a kapacitní a výkonnostní reporting.

Díky multiplatformní podpoře jsou kompatibilní i s polemi od výrobců HDS, NetApp, HP, IBM, s virtuálním prostředím od Microsoftu, VMware a dalších.

Obě společnosti budou na základě dohody poskytovat resellerům předprodejní podporu, včetně možnosti využití demonstrační verze systému, stejně tak i potřebné zdroje pro instalaci, implementaci, správu i další rozvoj těchto řešení.

Díky úzké spolupráci se společností TSP Data […] můžeme zákazníkům nabídnout snadnější a rychlejší cestu k virtualizaci jejich IT prostředí,“ uvedl k uzavřené dohodě Jiří Svěrák, ředitel společnosti EMC Czech Republic & Slovakia.

V době prudkého rozvoje cloudových řešení je „storage-as-a-service“ dalším revolučním příspěvkem k virtualizaci IT prostředí. Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout spolu s EMC řešení, které jako jedno z prvních adresuje tyto trendy,“ dodal Antonín Pokorný, předseda představenstva TSP Data.

Zdroj: EMC

Úvodní foto: EMC, TSP Data

Komentáře